2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Łubna
Dział HR
Dodane 23 maja 2024

OEX Fulfilio: Magazynier – operator wózków widłowych - Łubna

Lokalizacja

Łubna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

OEX FULFILIO jest częścią jednej z największych w Polsce grup kapitałowych oferujących nowoczesne usługi dla biznesu. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze logistycznej sektora eCommerce, programów lojalnościowych i materiałów POS.

Obecnie do naszego magazynu w Łubnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier – operator wózków widłowych

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózków widłowych

  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu na podstawie dokumentów magazynowych

  • zapewnianie szybkiego przejęcia towaru i dobrego magazynowania

  • kompletowanie towaru do wysyłki

  • pakowanie przygotowanych zestawów towarów

  • dbałość o porządek w miejscu pracy i dobry wizerunek firmy

  • wykonywanie innych poleceń przełożonych związanych z działalnością firmy

Oczekiwania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych, w tym uprawnienia  UDT

  • doświadczenie mile widziane

  • znajomość procedur postępowania z towarem na magazynie

  • znajomość zagadnień związanych z ruchem towarów na magazynie i przepływem dokumentacji magazynowej

  • komunikatywność, skrupulatność oraz punktualność

Oferujemy:

  • wynagrodzenie składające się ze stałej miesięcznej podstawy oraz premii, której wysokość zależy od uzyskanych wyników

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w systemie zmianowym

  • stabilne, długofalowe zatrudnienie

  • dostęp do benefitów - karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łubna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łubna
ID: 917102059