2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Słotwiny
Dodane 15 kwietnia 2024

Oferent/kosztorysant

Lokalizacja

Słotwiny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z ciągłym rozwojem firma GRAB ALU zajmująca się produkcją stolarki aluminiowo-szklanej zatrudni osobę na stanowisko oferenta/kosztorysanta konstrukcji aluminiowych.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert sprzedażowych

  • analiza dokumentacji i wymagań technicznych

  • obsługa zapytań ofertowych

Mile widziane:

  • znajomość programu UNLINK, Licz okno

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość rysunku AutoCad

Oczekujemy zaangażowania w pracę, otwartości na rozwój, dążenia do realizacji celu

Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy : sekretariat{małpa}grab.com.pl

Lokalizacja

Słotwiny,

Lubelskie

Lubelskie, Słotwiny
ID: 896027226