2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wielkopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Grodzisk Wielkopolski
Dodane 02 maja 2024

Oferta pracy - analityk kredytowy

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bank Spółdzielczy w Grodzisku Wielkopolskim poszukuje osoby do pracy jako analityk kredytowy.

Twój zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji kredytowej osób fizycznych i klientów firmowych,

  • ocena sytuacji ekonomiczno-finansowej kredytobiorców,

  • ocena jakości i adekwatności ustanowionych zabezpieczeń prawnych,

  • interpretacja wyników z oceny oraz przygotowanie rekomendacji.

Nasze wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie ekonomii, rachunkowości, finansów lub bankowości),

  • znajomość zasad analizy ekonomiczno-finansowej podmiotów oraz podstaw rachunkowości,

  • zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków i ich formułowania na piśmie,

  • umiejętność pracy samodzielnej oraz dobrego funkcjonowania w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • dofinansowanie pakietów sportowych,

  • udział w szkoleniach i kursach,

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • grupowe ubezpieczenie na życie.

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski
ID: 914426449