2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Lubartów
Dodane 10 maja 2024

oferta pracy: księgowa

Lokalizacja

Lubartów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Jesteśmy Kancelarią Podatkową, która ma ugruntowaną pozycję na rynku i działa od ponad 20 lat, dlatego w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko ,,księgowej".

Obowiązki:

  • księgowanie faktur oraz dokumentów księgowych

  • porządkowanie i archiwizacja dokumentów

  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS)

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

Wymagania:

  • dyspozycyjnością 40 h w tygodniu

  • znajomość programów księgowych

  • doświadczenia zawodowe na stanowisku ,,księgowa"

  • wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, ekonomii, finansów

  • terminowość, samodzielność, skrupulatność

  • gotowość na pracę w dynamicznym środowisku oraz otwartość na wyzwania

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • fantastyczną atmosferę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji pod okiem doświadczonych księgowych

Lokalizacja

Lubartów,

Lubelskie

Lubelskie, Lubartów
ID: 917305940