2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Barlinek
Dodane 23 kwietnia 2024

OFERTA PRACY - Mistrz Produkcji

Lokalizacja

Barlinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kandydata, który będzie odpowiedzialny za nadzór nad procesem produkcyjnym, optymalizację wydajności i zapewnienie wysokiej jakości naszych produktów.

Wymagania:

  • Znajomość procesów produkcyjnych, zrozumienie zasad zarządzania produkcją oraz umiejętność optymalizacji efektywności.

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz delegowania zadań.

  • Umiejętność wdrażania zmian w celu poprawy procesów produkcyjnych.

  • Umiejętność pracy pod presją i zarządzania czasem.

  • Znajomość pakietu Office będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Organizowanie i nadzorowanie procesu produkcyjnego w celu zapewnienia terminowego dostarczenia wysokiej jakości produktów.

  • Realizacja założeń produkcyjnych, w tym czasu produkcji i jakości.

  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych i awarii sprzętu.

  • Monitorowanie wskaźników produkcyjnych i wprowadzanie zmian w celu polepszenia wydajności oraz minimalizacji odpadów.

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym, w tym szkolenie i motywowanie pracowników.

Oferujemy:

·        Możliwość rozwoju zawodowego - jako mistrz produkcji, będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za zarządzanie całym procesem produkcji oraz zespołem pracowników. Będziesz mieć możliwość rozwijania swoich umiejętności zarządzania, organizacji, a także zdobywania nowych doświadczeń w branży.

·        Oferujemy programy szkoleniowe, które wspierają rozwój zawodowy naszych pracowników. Mistrz Produkcji będzie miał dostęp do specjalistycznych szkoleń z zakresu zarządzania produkcją, doskonalenia umiejętności przywódczych oraz nowych technologii w branży.

·        Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: adam.zych[Q]sewd-packaging.pl lub dostarczenie bezpośrednio do biura.

PHU SEWD Ul. Okrętowa8

74-320 Barlinek

Lokalizacja

Barlinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Barlinek
ID: 913909157