2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Piła
Dodane 10 maja 2024

Oferta pracy monter instalacji sanitarnych

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma HVAC ENERGY Sp. z o.o. zajmująca się kompleksowym wykonawstwem instalacji grzewczych, gazowych, wod-kan, wentylacji i technologii przemysłowych poszukuje pracownika na stanowisko monter instalacji i urządzeń sanitarnych.

Siedziba firmy w Pile.

Obowiązki:

- montaż instalacji wewnętrznych i sieci zewnętrznych wod-kan, centralnego ogrzewania, gazowych, wentylacyjnych,

- montaż źródeł ciepła, urządzeń grzewczych, jednostek rekuperacyjnych, central wentylacyjnych, przydomowych oczyszczalni ścieków.

Wymagania:

- minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w branży sanitarnej na podobnym stanowisku,

- prawo jazdy kategorii B,

- umiejętność czytania i analizowania dokumentacji budowlanej,

- uczciwe, odpowiedzialne i lojalne zachowanie,

- dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oferujemy:

- stała praca na pełen etat na umowę o pracę po okresie próbnym,

- narzędzia i odzież do wykonywania powierzonej pracy,

- szkolenia branżowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie olx lub kontakt telefoniczny +48**********43 Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez HVAC ENERGY Sp. z o. o. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 917320469