2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Czechowice-Dziedzice
Dodane 10 maja 2024

Oferta pracy na stanowisko: Magazynier

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy osobę na stanowisko: Magazynier.

Opis stanowiska: Poszukujemy odpowiedzialnej i energicznej osoby do pracy na stanowisku magazyniera. Magazynier będzie odpowiedzialny za składowanie, przyjmowanie, przekazywanie towarów oraz utrzymywanie porządku i organizacji w magazynie.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie dostaw towarów i sprawdzanie ich zgodności z zamówieniem.

  • Składowanie i rozmieszczanie towarów zgodnie z ustalonymi procedurami.

  • Kompletowanie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki.

  • Kontrola stanów magazynowych i raportowanie ewentualnych nieprawidłowości.

  • Utrzymywanie czystości i porządku w magazynie.

  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia płynności procesu logistycznego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia dodatkowych kwalifikacji.

  • Praca w godzinach 8-16.

  • Pakiet medyczny

CV proszę podesłać na maila lub poprzez portal OLX.

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice,

Śląskie

Śląskie, Czechowice-Dziedzice
ID: 917376522