2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 22 kwietnia 2024

Oferta pracy na stanowisku BARMAN w nowej restauracji RYNEK WROCŁAW

Wynagrodzenie

27,50 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osoby na stanowisko BARMANA do nowo otwierającej się włoskiej knajpy w centrum Wrocławia (rynek). Nie wymagamy doświadczenie jedynie zapał do pracy i chęć nauki.

Stawka będzie zależeć od posiadanych umiejętności.

OFERUJEMY:

  • Umowa zlecenie później przejście na Umowa o pracę.

  • Obiad pracowniczy + zniżki pracownicze

  • Pełen etat

  • udział w napiwkach w zadowalającym systemie

  • Stawka zależna od umiejętności ustalana po dniu próbnym

OCZEKUJEMY:

  • dyspozycyjności (w tym weekendy)

  • długotrwałej współpracy,

  • dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy pod presją czasu

    Główne obowiązki:

    • Tworzenie drinków oraz koktajli z menu

    • Przygotowywanie napojów

    • przygotowanie i dbanie o czystość stanowiska pracy

    • obsługa sprzętu na barze

    • współpraca z personelem

    • prawidłowe przechowywanie produktów

    • Pozytywna energia :)

Zgłoszenia proszę wysyłać za pośrednictwem portalu CV w formie PDF

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 877200738