2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wysogotowo
Dodane 10 kwietnia 2024

Oferta pracy - Specjalista ds. eksportu

Wynagrodzenie

5 700 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wysogotowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy wiodącym producentem opakowań aluminiowych i dostawcą  opakowań papierowych oraz innych ukierunkowanych na trend EKO, dla branży piekarniczo - cukierniczej, gastronomicznej i zakładów mięsnych. Obecnie poszukujemy doświadczonych, zmotywowanych osób do naszego Działu Eksportu.  Daj nam się poznać i wyślij nam swoje CV! Do zobaczenia.

 Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów eksportowych,

  • obsługa bieżących klientów w całym procesie handlowym,

  • przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy,

  • analiza, monitorowanie oraz raportowanie potencjału rynków zagranicznych pod kątem dystrybucji,

  • planowanie oraz branie udziału w międzynarodowych targach branżowych,

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego

  • znajomości języka niemieckiego umożliwiającej swobodną komunikację w mowie i piśmie -warunek konieczny!,

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • znajomości branży opakowań będzie dodatkowym atutem,

  • kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • gotowości do wyjazdów służbowych,

  • wysokiej kultury osobistej, łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie w zespole młodych ambitnych ludzi,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej.

Lokalizacja

Wysogotowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wysogotowo
ID: 910806682