2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Warmińsko-mazurskie
  5. Inżynieria - Olecko
Dodane 24 kwietnia 2024

Oferta pracy w Olecku- stanowisko Konstruktor- Technolog

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olecko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie naczep, maszyn i urządzeń,

  • Sporządzanie i weryfikacja dokumentacji technicznej,

  • Wykonywanie rysunków wykonawczych części maszyn i urządzeń,

  • Wprowadzane zmian do dokumentacji technicznej,

  • dokonywanie oceny ryzyka projektowanych maszyn i urządzeń,

  • programowanie maszyn cnc,

  • kierowanie projektami od koncepcji po uruchomienie,

  • nadzór nad wykonaniem opracowanego projektu w procesie produkcji,

  • opracowywanie ofert dla klientów na naczepy, maszyny i urządzenia,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży metalowej,

  • biegła znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność projektowania w programie 3D – Solid Works,

  • dobrze rozwinięta wyobraźnia przestrzenna,

  • znajomość technologii obróbki mechanicznej,

  • znajomość automatyki,

  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich,

  • samodzielność,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

  • Pracę w nowym zakładzie produkcyjnym

Lokalizacja

Olecko,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olecko
ID: 914116887