2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Opole
Dodane 28 maja 2024

Строительные вакансии в Ополе \ Oferty pracy dla budowlańców w Opolu

Wynagrodzenie

25 - 28 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Opis:

Poszukujemy doświadczonych budowlańców oraz pomocników do pracy w Opolu. Mamy otwarte stanowiska zarówno dla specjalistów, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę w budownictwie. Oferujemy interesujące projekty, stabilny grafik pracy i konkurencyjne wynagrodzenie.

Obowiązki:

  • Wykonywanie różnorodnych prac budowlanych zgodnie z projektami i instrukcjami.

  • Pomoc specjalistom w montażu i wykończeniu, jeśli jest to konieczne.

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na miejscu pracy.

  • Staranne obchodzenie się z narzędziami i sprzętem.

  • Pomoc w utrzymaniu czystości na miejscu pracy i przygotowywaniu materiałów.

  • Wykonywanie poleceń kierownictwa w celu zapewnienia efektywności pracy.

Warunki pracy:

  • Grafik pracy: 5/6 dni w tygodniu, po 10-12 godzin dziennie.

  • Wynagrodzenie: od 25 do 28 złotych za godzinę, w zależności od doświadczenia i kwalifikacji.

  • Bonusy:

    • Zapewniamy zakwaterowanie, transport, narzędzia i odzież roboczą.

    • Pomoc w legalizacji pobytu dla naszych pracowników i ich rodzin.

    • Bezpłatne badania lekarskie dla wszystkich pracowników.

Adres biura: 1 Maja 9/62, Opole

Kontakt: Telefon: +48**********53

Strona internetowa: www.apnpolska.pl

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do nas i pracować w przyjaznym i profesjonalnym zespole, zadzwoń lub odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji!

Описание:

Ищем опытных строителей и помощников для работы в Ополе. У нас открыты вакансии как для специалистов, так и для тех, кто только начинает свою карьеру в строительстве. Мы предлагаем интересные проекты, стабильный график работы и конкурентную зарплату.

Обязанности:

  • Выполнение различных строительных работ в соответствии с проектами и инструкциями.

  • Помощь специалистам по монтажу и отделке при необходимости.

  • Соблюдение техники безопасности на рабочем месте.

  • Аккуратное обращение с инструментами и оборудованием.

  • Помощь в уборке рабочего места и подготовке материалов.

  • Выполнение поручений руководства для обеспечения эффективности работ.

Условия работы:

  • График работы: 5/6 дней в неделю, по 10-12 часов в день.

  • Зарплата: от 25 до 28 злотых в час, в зависимости от опыта и квалификации.

  • Бонусы:

    • Предоставляем жилье, транспорт, рабочий инструмент и рабочую одежду.

    • Помощь в легализации для наших сотрудников и их семей.

    • Бесплатный медосмотр для всех сотрудников.

Адрес офиса: 1 Maja 9/62, Opole

Контакты для связи: Телефон: +48**********53

Сайт: www.apnpolska.pl

Если вы готовы присоединиться к нам и работать в дружной и профессиональной команде, звоните нам или посетите наш сайт для получения дополнительной информации!

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 918227727