2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Winiary
Dodane 10 maja 2024

Office Manager Poznań

Lokalizacja

Poznań, Winiary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku: Office Manager

Miejsce pracy: Poznań – Golęcin

Podstawowy zakres obowiązków:

-        organizowanie i kierowanie pracą biura

-        kompleksowe wsparcie w obszarze biznesowym i codziennej pracy biura

-        bieżące wspieranie Zarządu w sprawach administracyjnych

-        koordynowanie współpracy Zarządu z poszczególnymi działami firmy i ich pracownikami

-        dbanie o prawidłowy przepływ informacji i obieg dokumentów pomiędzy jednostkami organizacyjnymi w firmie

-        udział w wewnętrznych projektach

-        aktywny udział w rozwoju firmy

-        bieżące informowanie przełożonego o stanie prowadzonych spraw

Od kandydatów oczekujemy:

-        bardzo dobrej organizacji pracy oraz samodzielności w działaniu

-        komunikatywności, otwartości i umiejętności budowania relacji

-        umiejętności pracy w zespole i zarządzania przepływem informacji

-        logicznego myślenia, umiejętności analitycznego podejścia do problemów

-        dobrej znajomości programów pakietu MS Office (Word, Excel)

-        czynnego prawa jazdy kat. B

-        gotowości do wyjazdów służbowych

-        znajomość j. niemieckiego lub angielskiego jest mile widziana

Zapewniamy:

-        konkurencyjne i stabilne warunki zatrudnienia

-        pracę na samodzielnym stanowisku, umożliwiającym rozwój kompetencji zawodowych i realizację własnych pomysłów

-        przyjazną atmosferę̨ pracy w dynamicznym i bardzo sympatycznym zespole

-        prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winiary
ID: 917393274