2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Południe
Dodane 17 maja 2024

Office manager/ specjalista ds. administracji Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Dla naszego klienta (firma z wieloletnią produkcją) poszukujemy Kandydata na stanowisko:

 Office Manager

Tryb pracy: stacjonarny/home office

Umowa: umowa o pracę wraz  umową przedwstępną gwarantującą zatrudnienie

Co oferujemy?

·         Pakiet benefitów

·         Karta Multisport

·         Ubezpieczenie

·         Kursy języka angielskiego

·         Pakiet Medicover

·         Możliwość pracy na Home Office

·         Wyjazdy integracyjne

Twoje zadania:

·         Realizacja wszelkich prac biurowych i administracyjnych

·         Organizacja i koordynacja rozliczeń podróży służbowych oraz wydatków

·         Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym

·         Prowadzenie zestawień kosztowych i innych ewidencji

·         Koordynacja administracyjna we współpracy z centralą w Niemczech

·         Zarządzanie współpracą z zewnętrznymi dostawcami (operatorzy telefonii, ubezpieczyciele aut, banki, firmy kurierskie, firmy IT, itp.)

·         Organizacja wewnętrznych spotkań biznesowych oraz sporadycznych spotkań z gośćmi

·         Koordynacja urlopów, rozliczeń i innych kwestii administracyjnych zespołu

·         Sporadyczne załatwianie spraw urzędowych, głównie rejestracja aut

·         Zamawianie artykułów biurowych, w tym materiałów biurowych, kawy i napojów

Wymagamy:

·         Wykształcenie średnie/wyższe

·         Znajomość MS Office

·         Znajomość j. Angielskiego umożliwiająca swobodą komunikację

·         Mile widziana znajomość j. Niemieckiego

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku (1-5 lat)

Osoby spełniające wymagania zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Do nadsyłanych dokumentów należy dołączyć klauzulę RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego w firmie.

Rekrutację prowadzi AP FallWork

Nr Cert. AP nr 6231

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 918906008