2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Obrzębin
Damian
Dodane 29 kwietnia 2024

Ogłoszenie o pracę: Przedstawiciel Handlowy w Gazelle Polska - Rowery

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Obrzębin

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmy, Praca zdalnaZapraszamy seniorów

Opis

Przedstawiciel Handlowy w Gazelle Polska - Rowery

Gazelle, lider w branży rowerowej, poszukuje energicznego i zmotywowanego Przedstawiciela Handlowego, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Jako przedstawiciel naszej marki, będziesz miał za zadanie promowanie i sprzedaż naszych wysokiej jakości rowerów wśród klientów indywidualnych oraz firmowych. Jeśli jesteś pasjonatem rowerów i sprzedaży, a także lubisz wyzwania, to ta praca jest dla Ciebie!

Główne zadania:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami.

  • Przedstawianie oferty produktowej, doradztwo i negocjacje handlowe.

  • Realizacja planów sprzedażowych.

  • Organizowanie i uczestniczenie w eventach promocyjnych oraz targach branżowych.

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji.

  • Raportowanie działań i wyników sprzedaży.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na takim samym stanowisku.

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz zorientowanie na wyniki.

  • Gotowość do częstych podróży służbowych.

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy oparty na wynikach.

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Samochód służbowy, telefon i laptop.

  • Pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole pasjonatów rowerowych.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i przyczynić się do promowania zdrowego stylu życia poprzez rowerową pasję, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny z dopiskiem "Przedstawiciel Handlowy - Rowery".

Oczekujemy na Twoją aplikację!

Lokalizacja

Obrzębin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Obrzębin
ID: 910269877