2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Wolanów
Dodane 22 maja 2024

Ogłoszenie o pracę: Sprzątaczka/Gosposia do domu prywatnego

Wynagrodzenie

3 000 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wolanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KK WHOLESALE poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Sprzątaczki/Gosposi do pracy w prywatnym domu. Oferujemy stabilne zatrudnienie na pełny etat w przyjaznej i szanującej prywatność atmosferze.

Miejsce pracy: Radom / Ślepowron

Zakres obowiązków:

  • Codzienne sprzątanie domu, w tym odkurzanie, mycie podłóg, czyszczenie okien i prace porządkowe.

  • Pranie i prasowanie ubrań.

  • Możliwość gotowania i pomoc w przygotowywaniu posiłków.

  • Dbanie o porządek w ogrodzie i otoczeniu domu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Samodzielność, dokładność i zorganizowanie.

  • Mile widziana umiejętność gotowania.

  • Dobra znajomość języka polskiego.

  • Niekaralność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i kontakt telefoniczny Zachęcamy do aplikowania!

Lokalizacja

Wolanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wolanów
ID: 916850049