2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Małopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Nowy Sącz
Dodane 09 maja 2024

Ogłoszenie o pracę: Stylistka Paznokci | SALON KANON PIĘKNA

Wynagrodzenie

4 855 - 8 275 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ogłoszenie o pracę: Stylistka Paznokci

Jesteśmy nowoczesnym salonem kosmetycznym w Nowym Sączu i poszukujemy Stylistki Paznokci, która ma doświadczenie minimum dwuletnie oraz umiejętność obsługi klienta. Oto szczegóły oferty:

  • Obowiązki:

    • Wykonywanie manicure i pedicure, w tym stylizacji paznokci żelowych, hybrydowych i klasycznych.

    • Tworzenie pięknych zdobień na paznokciach.

    • Obsługa klienta z dbałością o jego komfort i oczekiwania.

  • Wymagania:

    • Minimum dwuletnie doświadczenie w wykonywaniu manicure i stylizacji paznokci.

    • Umiejętność obsługi klienta i wysoka kultura osobista.

    • Precyzja, dokładność i dbałość o szczegóły.

  • Oferujemy:

    • Wynagrodzenie: podstawa + prowizja od sprzedaży.

    • Możliwość własnych zabiegów w naszym gabinecie kosmetycznym.

    • Ubiór.

    • Szkolenia Kosmetyczne.

Jeśli jesteś pasjonatką stylizacji paznokci, lubisz wyzwania i chcesz pracować w przyjaznym środowisku, zapraszamy do aplikowania! Skontaktuj się z nami pod adresem

menadzer(malpa)salonkanonpiekna.pl

Telefon 18 521 5516

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 917280252