2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Łódzkie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Szczawin Kościelny
Dodane 19 kwietnia 2024

Ogrodnik brygadzista ekipy (rownież kobiety)

Wynagrodzenie

6 100 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczawin Kościelny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Praca

Firma Ogrody od A do Z w związku z rozwojem poszukuje pracowników do naszego zespołu.

Praca od poniedziałku do piątku od 8:00-17:00 .

 Poszukujemy osób  :

ogrodnik brygadzista Wynagrodzenie 5500-7000zł na rękę

Praca na stałe.Wymagane doświadczenie w branży ogrodniczej, umiejetność obsługi narzędzi i maszyn ogrodniczych.Prawo jazdy kategorii B

Kursy z zakresu środków ochrony roślin i prawo jazdy oraz umiejetność obsługi ciągnika rolniczego dodatkowo wpłyną na wysokość wynagrodzenia

Zakres obowiązków:

  • organizacja czasu pracy(sporządzanie grafiku, wydawanie dyspozycji)

  • rozliczanie godzin pracy pracowników

  • kontrola jakości wykonania powierzonych zadań

  • organizacja stanowisk pracy

  • pielęgnacja ogrodów

  • zakładanie ogrodów

  • zakładanie systemów automatycznego nawadniania

  • obsługa maszyn ogrodniczych

Praca cały rok, także zimą.

Jeśli pijesz nałogowo, lub masz problem z codziennym dotarciem do pracy - nie dzwoń. Siedziba firmy jest w miejscowości Szczawin Kościelny gmina Zgierz.

Praca - Łódź

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu OLX lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 50*******37 Jeśli nie odbieram proszę o SMS - oddzwonię.

Lokalizacja

Szczawin Kościelny,

Łódzkie

Łódzkie, Szczawin Kościelny
ID: 886517841