2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Zgierz
Dodane 16 kwietnia 2024

Ogrodnik Magazynu Sklepu Internetowego

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gartenland Polska Sp. z.o.o. jest liderem w branży szkółkarsko-ogrodniczej, jesteśmy dostawcą wysokiej jakości materiału szkółkarskiego, dedykowanego zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów . Przedsiębiorstwo zajmuje się uprawą i sprzedażą drzew, krzewów owocowych i ozdobnych. Współpracujemy ze starannie wyselekcjonowanymi polskimi gospodarstwami szkółkarskimi. Cechą szczególną naszych produktów jest wysoka jakość, doceniana przez odbiorców zarówno polskich jak i zagranicznych oraz wiodące sieci handlowe. Niezwykle dynamiczny rozwój, generuje potrzebę rozbudowy struktury firmy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Nadzór nad pracami związanymi z pielęgnacją roślin, kompletacją zamówień oraz pakowaniem paczek.

- Lustracja roślin pod kątem narażenia ich na szkodniki oraz czynniki chorobowe.

- Opieka nad czynnościami związanymi z zaopatrzeniem roślin (planowanie terminów, sprawdzenie dostaw, kontrola jakości dostarczonego materiału roślinnego)

- Kontrola stanów magazynowych, uzupełnianie zapasów.

- Przygotowywanie listów z zamówieniami do wysyłki.

- Generowanie listów przewozowych.

- Odpowiadanie na zapytania klientów dotyczące produktów – roślin.

WYMAGANIA:

- Wiedza z zakresu uprawy roślin ozdobnych oraz owocowych.

- Dyspozycyjność w godzinach 8-16.

- Znajomość pakietu MS Office.

- Chęci do pracy, dokładność, odpowiedzialność.

MILE WIDZIANE:

- Znajomość systemów integracyjnych do wysyłek zamówień Internetowych np. Baselinker.

- Znajomość systemów obsługi sprzedaży np. Subiekt.

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 902587253