2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Małopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Muniakowice
Dodane 23 kwietnia 2024

Ogrodnik - operator maszyn w firmie PLANTIN

Wynagrodzenie

4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Muniakowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis stanowiska:

·        Prace pielęgnacyjne i porządkowe w namiotach i szkółce

·        Prace gospodarcze

Kwalifikacje i umiejętności:

·        mile widziana obsługa wózka widłowego lub traktora

·        umiejętność pracy w zespole

·        wysoka kultura osobista

·        komunikatywność, zaangażowanie

Oferujemy:

·        pracę w dynamicznym zespole, zapewniającą możliwość rozwoju zawodowego

·        stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na umowę o pracę)

·        praca od pn-pt w godz. 7-15, w przypadku dalszej współpracy praca wg ustalonego harmonogramu ( praca sb -nd, w zamian dni wolne w tygodniu)

·        możliwość skorzystania z kart MultiSport z 80% dofinansowaniem Pracodawcy

·        możliwość skorzystania z opieki medycznej w grupie LUXMED z 80% dofinansowaniem Pracodawcy

·        możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Lokalizacja

Muniakowice,

Małopolskie

Małopolskie, Muniakowice
ID: 667154366