2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Podlaskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Sokoły
Dodane 06 kwietnia 2024

Ogrodnik , prace porządkowe , drobne remonty

Wynagrodzenie

3 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sokoły

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Praca dla osoby która mogłaby zająć się koszeniem trawników i ogólnie ogrodami na 3 posesjach .

Obowiązki

-Koszenie traw

-drobne prace remontowe

-wycinka drzew i krzewów

-dbanie o 3 posesje

Wymagane prawa jazdy kat.b atutem będzie również umiejętność obsługi ciągnika rolniczego.

Zapewniamy samochód i jest możliwość zamieszkania na gospodarstwie w razie potrzeby

LICZĄ SIĘ CHĘCI DO PRACY I ZAANGAŻOWANIE RESZTĘ NAUCZYMY {:

Możliwość pracy przez cały rok

Lokalizacja

Sokoły,

Podlaskie

Podlaskie, Sokoły
ID: 909893065