2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wielkopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Września
Dodane 30 kwietnia 2024

Ogrodnik, pracownik terenów zieleni

Wynagrodzenie

18 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Praca w ogrodnictwie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów

Lokalizacja :Września Poznań

Stawka : od 18zł - 30 zł netto (zależna od umiejętności)

Zapewniamy:

  • naukę pracy sprzętem i urządzeniami ogrodniczymi

  • praca w różnych miejscach, ogrodach, boiskach, rezydencjach

  • kontakt z ciekawymi klientami, brak nudy i monotonności

  • odzież robocza dostosowana do warunków pogodowych

  • odpowiednie narzędzia, urządzenia i maszyny do pracy

  • podnoszenie kwalifikacji, szkolenia i kursy

  • premie dla osób najbardziej zaangażowanych w działania firmy

Wymagania dla kandydata:

  • chęć nauki nowych technologii z branży ogrodniczej

  • łatwość uczenia się pracy narzędziami i urządzeniami

  • gotowość do wykonywania pracy fizycznej

  • poczucie estetyki, staranność, rzetelność

Co może zwiększyć stawkę zatrudnienia:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziani studenci ogrodnictwa, architektury krajobrazu

  • wykształcenie kierunkowe

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność obsługi urządzeń ogrodniczych

Zakres obowiązków:

  • prace związane z zakładaniem ogrodów

  • pielęgnacja, roślin, krzewów, drzew i trawników

  • obsługa prostych urządzeń ogrodniczych

  • obsługa systemów nawadniających

  • montaż elementów małej architektury

Prosimy o CV.

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 915390744