2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Lubelskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Lubartów
Dodane 08 kwietnia 2024

Ogrodnik/ Pracownik terenów zielonych

Lokalizacja

Lubartów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szukasz pracy, dołącz do naszego zespołu!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej infrastruktury oraz planowanymi inwestycjami  poszukujemy :

OGRODNIKA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pielęgnacja ogrodów i terenów zielonych,

  • Znajomość technik ogrodniczych, w tym pielęgnacji roślin, cięcia drzew i krzewów, nawadniania i nawożenia.

  • Obsługa podstawowych narzędzi ogrodniczych.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zakresie pielęgnacji ogrodów,

  • Zdolności organizacyjne, umiejętność planowania prac ogrodniczych, zarządzania czasem,

  • Zaangażowanie w pracę oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Dbałość o powierzony sprzęt,

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m. ,

  • Prawo jazdy Kat. B

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Realną możliwość awansu zawodowego,

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego i abonamentu medycznego na bardzo korzystnych warunkach

  • Kartę lunchową (po okresie próbnym)

Klauzula informacyjna

Administratorem Państwa danych osobowych jest Drukarnia DAKO Kozioł i Wspólnicy Sp.j. z siedzibą w Lubartowie, przy. ul. Nowodworskiej 1. Państwa dane przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie przepisów prawa pracy (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). W zakresie informacji wskazanych w ogłoszeniu jako niezbędne, zgodnie z Kodeksem Pracy - podanie danych jest obowiązkowe i niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane niewymagane przepisami prawa, przekazane przez Państwa w przesłanych dokumentach, będą przetwarzane na podstawie zgody, za jaką zostanie potraktowane ich przekazanie (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Podanie danych innych niż wskazane w ogłoszeniu jako wymagane, nie ma wpływu na proces rekrutacji i nie jest niezbędne. Państwa dane będą przechowywane przez okres 12 miesięcy. Pełna treść klauzuli informacyjnej z art. 13 RODO dostępna jest pod adresem //drukarnia-dako.pl/rodo/

Lokalizacja

Lubartów,

Lubelskie

Lubelskie, Lubartów
ID: 910268143