2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Śląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Zabrze
Dodane Dzisiaj o 11:20

Ogrodnik – Serwisant terenów zielonych

Lokalizacja

Zabrze

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” to przede wszystkim najwyższa JAKOŚĆ bogatego asortymentu produktów (pieczywa, ciast, deserów oraz wyrobów garmażeryjnych) oraz działający w oparciu o wysokie standardy LUDZIE. Nieprzerwanie od 1990 roku WSPÓLNIE tworzymy markę KŁOS a naszym celem jest dbanie o zadowolenie Klientów.

Tworzymy piekarnie, którą wyróżnia połączenie wieloletniej tradycji rzemieślniczej, nowoczesności oraz rodzinnej atmosfery.

Cały czas się rozwijamy, dlatego zapraszamy Cię do współpracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Koszenie trawników

  • Wykaszanie traw na skarpach kosą spalinową

  • Nasadzanie i przycinanie drzew i krzewów

  • Pielenie chwastów

  • Odpowiedzialność za utrzymanie estetyki terenów zielonych

  • Współpraca z innymi pracownikami w celu kompleksowej opieki nad terenami zielonymi

Nasze wymagania

  • Wymagane jest doświadczenie w pracy w terenach zieleni i prawo jazdy kat. ,,B”

  • Umiejętność posługiwania się sprzętami ogrodniczymi

  • Brak przeciwwskazań do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku

  • Sumienne wykonywanie obowiązków

  • Punktualność

  • Rzetelność

  • Dbałość o powierzone narzędzia

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • Samochód służbowy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Rabat w wysokości 25% na zakupy w firmowych piekarniach i sklepach

  • Spotkania wigilijne, wyjazdy integracyjne, konkursy pracownicze

  • Możliwość uczestniczenia w rozwoju naszej firmy poprzez system sugestii

Jeśli to brzmi dla Ciebie interesująco, wyślij do nas swoje zgłoszenie bezpośrednio przez OLX – po prostu kliknij APLIKUJ, a my skontaktujemy się z Tobą.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy nie zapomnij dopisać klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej zwane RODO), informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KŁOS Piekarnia Rodzinna sp. z o.o., 40-664 Katowice, ul. Kostki Napierskiego 43, TEL. 328 - pokaż numer telefonu - zwany dalej „Administratorem”.

Kontakt z Pełnomocnikiem Ochrony Danych: tel. 328 - pokaż numer telefonu -

Pani/Pana dane osobowe podane do procesu rekrutacyjnego będą przetwarzane na jego potrzeby zgodnie z art. 221 Kodeksu Pracy oraz 6 ust. 1 lit. c i f.

Dane z procesów rekrutacyjnych przetwarzane będą do 6 miesięcy od zakończenia danego procesu.

Przysługują Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do uzyskania kopii danych.

Informujemy, że Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesach rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 910770495