2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Studzieniec
Dodane 09 kwietnia 2024

Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Studzieńcu zatrudni pracownika ochrony

Wynagrodzenie

5 725 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Studzieniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Studzieńcu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik ochrony

Wymiar etatu: - pełny

Liczba stanowisk pracy: - 1

Data ukazania się ogłoszenia:  08 kwietnia 2024 r.

Data rozpoczęcia pracy: 01 maja 2024 r.

Warunki pracy:

Praca w systemie zmianowym 12 godzinnym, praca w porze nocnej; umowa o pracę na czas określony a po okresie próbnym na czas nieokreślony; bezpośredni kontakt z młodzieżą zdemoralizowaną

Główne obowiązki:

Bezpośredni nadzór nad nieletnimi; wspomaganie i ubezpieczanie pracowników pedagogicznych; kontrolowanie osób wchodzących na teren ośrodka; kontrolowanie pojazdów; zapobieganie ucieczkom z ośrodka; dokonywanie przeszukania nieletnich; zapobieganie zachowaniom niezgodnym z regulaminem; interwencja w przypadku wydarzeń nadzwyczajnych; nadzór  i opieka w porze nocnej.

Wykształcenie:

- minimum średnie

Wymagania niezbędne:

- odpowiedzialność;

- dyspozycyjność;

- sprawność fizyczna;

- umiejętność pracy w zespole.

Wymagania dodatkowe:

- znajomość problemów młodzieży niedostosowanej społecznie

Wynagrodzenie:

5725,00 zł brutto oraz dodatek za staż pracy, godziny przepracowane w porze nocnej, fundusz socjalny, dodatkowe premie i nagrody, 13 pensja.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1) życiorys – curriculum vitae,

2) list motywacyjny,

3) kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,

4) kserokopie świadectw pracy,

5) klauzula informacyjna ośrodka,

6) zaświadczenie o niekaralności,

7) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych,

8) kwestionariusz osobowy dla kandydata do pracy.

Dokumenty w formie papierowej z dopiskiem „nabór na pracownika – pracownik ochrony” należy przesłać pocztą lub złożyć osobiście w siedzibie Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Studzieńcu w terminie do dnia 20.04.2024 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 46 831 81 91 wew.115  w godz. 9.00 – 15.00. Oferty przekazane po terminie nie będą rozpatrywane.

Lokalizacja

Studzieniec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Studzieniec
ID: 910592532