2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Lubelskie
  6. Pozostałe - Okuninka
Dodane 12 maja 2024

OKUNINKA - Praca w Migdałowej Restauracji - kelner/ka / barman/ka

Wynagrodzenie

4 300 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Okuninka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Rodzinny Klub Wypoczynkowy Niebieskie Migdały w Okunince nad Jeziorem Białym poszukuje osoby do pracy na stanowisku kelner/barman.

Miejsce pracy: Okuninka - od czerwca do końca sierpnia

Zadania bieżące:

  •   zapewnienie najwyższej jakości obsługi gościa,

  •   obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, systemu restauracyjnego POS

  •   przyjmowanie i wydawanie zamówień,

  •   znajomość obowiązującego menu oraz promocji,

  •   przygotowanie drinków i kaw,

  •   utrzymanie porządku oraz dbałość o estetykę i czystość miejsca pracy,

  •   współpraca z pozostałymi działami,

  •   zapewnienie dobrej komunikacji na linii kuchnia – kelner / kelnerka,

  •   przestrzeganie norm sanitarnych, bezpieczeństwa oraz higieny,

  •   dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Oczekiwania:

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej i zaangażowanej, która lubi kontakt z ludźmi, jest komunikatywna i dyspozycyjna w okresie letnim/wakacyjnym. Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy. Ważne jest zaangażowanie, chęć nauki i umiejętność pracy pod presją czasu. Współpracujemy w zespole dla którego ważna jest dobra komunikacja i współpraca. Posiadanie aktualnego zaświadczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych jest mile widziane.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/umowy zlecenie

  • wynagrodzenie zaczyna się od 3400 zł netto (1/1) etatu.

  • szkolenie wstępne z pracy na stanowisku kelner/barman

  • pracę w dużym obiekcie turystycznym z basenem i przestrzeniami sportowymi, w dobrej atmosferze i zgranym zespole

  • możliwość zakwaterowania

  • lunch pracowniczy (benefit)

  • pakiet atrakcji sportowych i rekreacyjnych (benefit)

Rekrutacja:

Prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX. Prosimy o załączenie klauzuli RODO.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Okuninka,

Lubelskie

Lubelskie, Okuninka
ID: 917808707