2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Nadarzyn
Omnipack sp. z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

Omnipack - Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta - Nadarzyn

Lokalizacja

Nadarzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Opis stanowiska:

Jako Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta będziesz odpowiedzialny za kontakt, wsparcie oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów natury logistycznej naszych Klientów. Chcemy, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług i mamy nadzieję, że Ty nam w tym pomożesz!

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne - potrafisz dopasować sposób komunikacji do potrzeb odbiorcy,

  • Bardzo dobra, systematyczna organizacja pracy własnej oraz efektywne zarządzanie czasem i priorytetami,

  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z różnymi działami w firmie,

  • Biegłość w posługiwaniu się komputerem (w tym dobrej znajomości MS Excel).

Obowiązki:

  • Skuteczne i terminowe zarządzanie zgłoszonymi przez klienta problemami,

  • Codzienne wsparcie klientów, zarówno mailowo, jak i telefoniczne w zakresie zamówień, faktur i reklamacji,

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi,

  • Tworzenie raportów i zestawień dziennych operacji dla Klientów.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta,

  • Doświadczenie w pracy na magazynie.

Co chcemy Ci zaoferować?

  • Możliwość pracy hybrydowej - 1 dzień w tygodniu,

  • Twoje zdrowie jest dla nas ważne - u nas możesz liczyć na prywatną opiekę medyczną Enel-Med oraz kartę Multisport,

  • Elastyczna forma zatrudnienia (UoP, Zlecenie),

  • Zajęcia z języka angielskiego w szkole językowej Berlitz,

  • Ludzi tworzących dobrą i serdeczną atmosferę. U nas chce się przychodzić do pracy!

Po co czekać? Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nadarzyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nadarzyn
ID: 912920865