2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Jelcz-Laskowice
Dodane 13 maja 2024

Operator automatu spawalniczego - wszystkiego Cię nauczymy!

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy kluczowym partnerem i dostawcą szerokiej gamy konstrukcji spawanych dla największych światowych producentów z branż maszyn budowlanych, motoryzacyjnej, kolejowej, wydobywczej, dźwigów i podnośników dźwigowych, rolniczej oraz energii odnawialnej. Wyroby eksportujemy do Szwecji, Niemiec, Austrii Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych. Zatrudniamy blisko 600 pracowników.

W związku z realizacją nowych inwestycji, aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice (okolice Wrocławia)

Zakres obowiązków:

  • Ustawianie parametrów automatu spawalniczego

  • Montaż konstrukcji i ich szlifowanie

  • Kontrola spawanych elementów

  • Prowadzenie dokumentacji spawalniczej

Jeżeli posiadasz:

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • uprawnienia spawalnicze MAG 135/138

  • wykształcenie kierunkowe

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacz lub operator robota spawalniczego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość wyrobienia uprawnień

  • kompleksowe wdrożenie do pracy - wszystkiego Cię nauczymy!

  • program poleceń pracowniczych

  • paczki świąteczne

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do zajęć sportowych

  • długotrwałą, satysfakcjonującą współpracę

  • dobrą atmosferę w pracy

Nie zwlekaj, aplikuj :)

Prosimy o załączanie CV wraz z poniższą klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez STELWELD Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest STELWELD Sp. z o.o. z siedzibą w Jelczu Laskowicach, ul. Inżynierska 34, 55-220 Jelcz-Laskowice. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo do żądania usunięcia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
ID: 700394695