2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Pobiedziska
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator Automatu Szklarskiego

Lokalizacja

Pobiedziska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka Presa Sp. z o.o. w Pobiedziskach poszukuje kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa automatu szklarskiego,
  • formowanie wyrobów szklanych,
  • stałe kontrolowanie parametrów pracy automatu

WYMAGANIA:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność, praca w systemie zmianowym,(4-brygadowa)
  • sumienność,
  • dokładność,
  • doświadczenie w produkcji opakowań szklanych (mile widziane)
  • zaangażowanie.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • szkolenie wprowadzające,
  • motywujący system premiowania,
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • uczestnictwo w wewnętrznym programie "Rekrutacja przez polecenie".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV do siedziby Pracodawcy: ul. Fabryczna 4, 62-010 Pobiedziska lub na podany adres e-mailowy. Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku w godz.: od 8:00 do 15:00.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Lokalizacja

Pobiedziska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Pobiedziska
ID: 633442854