2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Mirosławiec
ATF POLSKA SP Z O.O
Dodane Dzisiaj o 07:54

Operator belownicy i wózka jezdniowego

Wynagrodzenie

5 300 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mirosławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

ATF POLSKA Sp. z o.o zatrudni na stanowisku:

OPERATOR BELOWNICY I WÓZKA JEZDNIOWEGO

 MIEJSCE PRACY: 78-650 Mirosławiec, Chojnica 2

 KOGO SZUKAMY:

Osoby z aktualnymi uprawnieniami na wózki jezdniowe (UDT) . Mającej zacięcie techniczne, sprawnej manualnie, potrafiącej efektywnie organizować swoją pracę. Dbałość o powierzony sprzęt i otoczenie miejsca pracy to cecha konieczna. Kandydat powinien posiadać prawo jazdy kat. B.

Jako operator prasy będziesz obsługiwał instalację do belowania materiałów wysortowanych przez sortownię. Instalacja jest w pełni automatyczna i wyposażona w monitoring. Twoim zadaniem będzie jego obserwacja, otwieranie/zamykanie odpowiednich śluz, wybieranie odpowiedniego programu do prasowania, niedopuszczanie do zatorów. Nieodłącznym elementem pracy na tym stanowisku będzie konserwacja i wymiana materiałów eksploatacyjnych maszyny. Sprasowany w kostki materiał będziesz musiał odebrać za pomocą wózka widłowego i wstawić do magazynu.

TRYB PRACY:

Zmianowy: 12h/36h – 7 dni w tygodniu. Praca również w nocy.

OD KIEDY? – MAJ 2024r.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyny do prasowania surowców i urządzeń z nią związanych,

  • bieżące czyszczenie, smarowanie, wymiana elementów eksploatacyjnych instalacji

  • magazynowanie sprasowanego surowca,

  • obsługa wózka jezdniowego,

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • perspektywę długofalowej współpracy,

  • praca w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się zakładzie.

  • atrakcyjne wynagrodzenie:

  • 5.300,00-5.800,00 brutto

  • 4 dodatkowe premie w ciągu roku.

  • płatne nadgodziny.

Masz CV? Wyślij wraz z podaniem nazwy stanowiska OPERATOR BELOWNICY I WÓZKA JEZDNIOWEGO prosimy przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres: praca(a)atfpolska.com lub bezpośrednio w Biurze ATF Chojnica 2, 78-650 Mirosławiec.

Więcej informacji o stanowisku pod nr tel. 66*******20

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Spółka nawiąże kontakt z kandydatami odpowiadającymi wymaganiom.

Kandydatki/kandydaci zostaną powiadomione/ni o terminie rozmowy wstępnej telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

Nasz firma jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inna cechę prawnie chronioną.

Lokalizacja

Mirosławiec,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mirosławiec
ID: 729399279