2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Kochcice
Dodane 02 kwietnia 2024

Operator centrum obróbczego - operator CNC

Lokalizacja

Kochcice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Dedal Sp.z.o.o z Kochcic zatrudni na stanowisko: Operator centrum obróbczego - operator CNC.

Obowiązki:

  • Obsługa i programowanie obrabiarek CNC w celu wykonania zlecanych części zgodnie z specyfikacją techniczną

  • Monitorowanie procesu produkcyjnego oraz dokonywanie niezbędnych korekt

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność programowania obrabiarek będzie dodatkowym atutem

  • Dokładność, rzetelność oraz zdolność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Lokalizacja

Kochcice,

Śląskie

Śląskie, Kochcice
ID: 908876871