2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Chartowo
Dodane 01 maja 2024

Operator CNC - Francja

Wynagrodzenie

13 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: FrancjaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

OPERATOR CNC okolice Nantes

Opis stanowiska :

  • obsługa maszyny CNC ( zdjęcia maszyny do przesłania drogą elektroniczną )

  • cięcie , wiercenie konstrukcji na podstawie planów / rysynku technicznego

  • obsługa panelu maszyny

  • obsługa słuwnicy / wózka widłowego

Wymagania :

  • minimum 3 letnie doświadczenie na opisanym stanowisku

  • samodzielność i dyscyplina w pracy

  • podstawowa znajomość języka francuskiego pozwalająca na komunikację w miesjcu pracy

  • posiadanie aktywnego prawa jazdy

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę ( tzw pracownik delegowany )

  • stawka podstawowa określana na podstawie doświadczenie

  • płatne nadgodziny ( od 36 h w tygodniu + 25 % , od 44 h w tygodniu + 50 % )

  • bonus za misję + 10 % co miesiąc od całości wynagrodzenia

  • bezpłatne zakaterowanie

  • zwrot za podróż do Francji + przy posiadanym samochodzie amortyzacja za użytkowanie auta

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 912373681