2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Złotoryja
Dodane 15 kwietnia 2024

Operator CNC / Frezer

Lokalizacja

Złotoryja

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Thermofin GmbH to dynamicznie rozwijającą się firma, zajmująca się produkcją wymienników ciepła do urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Zatrudniając ponad 500 pracowników, wciąż się rozwijamy.

Aby wzmocnić nasz zespół, poszukujemy do naszej lokalizacji w Wilkowie koło Złotoryi osoby na stanowisko:

OPERATOR CNC / FREZER

Miejsce pracy: Wilków / Złotoryja

Główne zadania będą następujące:

•   Obsługa frezarki Haas z oprogramowaniem Fanuc

•   Uzbrajanie, wymiana narzędzi i ustawianie maszyny CNC na podstawie opracowanych programów

•   Opracowywanie dokumentacji procesów technologicznych;

•   Bieżąca współpraca i wsparcie dla operatorów maszyn;

•   Dbanie o terminową realizację produkcji

•   Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesami produkcyjnymi,

Wymagania:

•   Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

•   Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

•   Doświadczenie w zakresie produkcji narzędzi

•   Znajomość programów MS Office;

•   Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole.

•   Samodzielnosc, dokładność

Oferujemy:

•   Stabilną pracę w intensywnie rozwijającej się firmie

•   Możliwość rozwoju zawodowego ( kursy, szkolenia min. poszerzenie uprawnień spawalniczych),

•   Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•   Wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności,

•   Kontakt z nowoczesną technologią

Kandydatów zainteresowanych pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie aplikacji

wraz z poniższą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. Ust. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

na adres E-mail lub na adres Firmy

Thermofin Poland Sp.zo.o  ul. B.Krzywoustego 33, 59-500 Złotoryj

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Złotoryja,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Złotoryja
ID: 690548289