2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Smochowice
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator CNC - możliwość przyuczenia

Wynagrodzenie

27,70 - 28,85 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Smochowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nasza agencja rekrutacyjna APV.EU (KRAZ 24145) od kilkunastu lat łączy utalentowanych pracowników z zaufanymi pracodawcami. Dbamy o interesy każdej ze stron! Dla naszego klienta – polskiego producenta matryc - szukamy osoby na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC

Miejsce pracy: Poznań (Smochowice)

ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

  • obsługa frezarek ploterowych CNC i nadzór nad procesem obróbczym (m.in. podawanie surowca, przezbrajanie, wybór odpowiedniego programu na podstawie karty instruktażowej)

  • kontrola jakości gotowego produktu i przekazanie go do kolejnych działów

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • kontakt z innymi działami, m.in. działem montażu i pakowania

CZEGO SZUKAMY:

  • wcześniejsze doświadczenie na stanowisku operatora CNC, choć osoby po kursie lub ze zdolnościami mechaniczny również są mile widziane :)

  • wyobraźnia przestrzenna i umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz zdolności manualne

  • zaangażowanie, chęć do nauki i ciekawość :)

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

CO ZYSKASZ:

  • umowę zlecenie na okres 3 miesięcy, a następnie możliwość przejście na umowę o pracę,

  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3.500 –3.800 zł netto,

  • pracę w systemie III-zmianowym (6 -14 / 14-22 / 22-6),

  • możliwość rozwoju w przyjaznym środowisku pracy,

  • przeszkolenie i wdrożenie do pracy z maszynami CNC autorskiego projektu,

  • możliwość pracy w weekendy.

Administratorem danych jest APV.EU sp. z o.o. z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Smochowice
ID: 914215488