2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Chorzów
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator CNC - możliwość przyuczenia

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

·         obsługa frezarki oraz tokarki HAAS (FANUC)

·         samodzielny dobór narzędzi oraz parametrów

·         wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną

·         kontrola jakości wykonywanych elementów

·         realizacja zleconych prac w ustalonej kolejności i czasie zgodnie z zaleceniami kierownika produkcji i planami produkcyjnymi;

Nasze wymagania

·         wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

·         umiejętność czytania rysunku technicznego

·         samodzielność na stanowisku pracy

·         umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

·         wymagamy precyzji i jakości w wykonywaniu zadań

·         umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

·         umowę o pracę na pełny etat na 1 zmiane

·         bardzo atrakcyjne warunki pracy i płacy, premiujące jakość i efektywność

·         stanowisko pracy wyposażone w nowoczesne narzędzia pracy - Najwyższej jakości narzędzia, maszyny i odzież roboczą

·         stabilne zatrudnienie

·         możliwość doskonalenia swoich umiejętności

·         przyjazną atmosferę w pracy

·         warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 914676158