2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Głogów
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator CNC, Niemcy - blisko granicy

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

PUR Montage-Dienstleistungs GmbH działa na niemieckim rynku od ponad 30 lat. Zatrudniamy spawaczy/ślusarzy/lakierników/monterów w branży metalurgicznej. Jesteśmy otwarci, elastyczni ale działamy według określonych reguł. Długoletnie doświadczenie, wyrobiona opinia u klientów - zaufanie, bezpośredni kontakt z mistrzami produkcji/spawalnikami pozwala nam na długotrwałe zatrudnienie.

Fachowość zarówno w biurze jak i na produkcji, lojalność - na tym nam zależy!

Stanowisko: Operator frezarki CNC

Miejsce pracy: okolice Magdeburga

ZAKRES ZADAŃ:

  • Obsługa frezarek CNC - EMAG (2-5 osi)

  • Obróbka części samochodowych

  • Praca od pn. do pt. na 3 zmiany

  • Czytanie dokumentacji technicznej

  • Pomiary wyprodukowanych elementów

  • Wprowadzanie korekt w programach

  • Sterownik: Sinumerik 840D

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w obsłudze frezarek CNC

  • Umiejętność korekcji programów

  • Język niemiecki lub angielski umożliwiający porozumienie się w pracy

  • Zalecane własne auto na wyjazd

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Kursy operatora CNC lub wykształcenie zawodowe w kierunkach: tokarz, frezer, technik obróbki skrawaniem (lub pokrewne) będą dodatkową zaletą

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i miejsca pracy

  • Darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pensjonatach

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony na pełen etat

  • Dodatki za pracę w nocy 25%, w niedziele 50% i w święta 100%

  • Możliwość pobierania zaliczek

  • Darmowa odzież i buty robocze

  • Premie świąteczne i urlopowe

  • Do 30 dni płatnego urlopu

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 828295755