2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Ligota Zabrska
Magda
Dodane 27 maja 2024

Operator CNC - nowy zakład - Gliwice Pszczyńska

Lokalizacja

Gliwice, Ligota Zabrska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki

  • Obsługa maszyn i narzędzi CNC

  • Wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej

  • Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań

  • Raportowanie wyników pracy

  • Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu

Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Wykształcenie min. Zawodowe techniczne

  • Umiejętność dokonywania pomiarów podstawowymi środkami kontrolno-pomiarowymi doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży automotive)

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (obecnie 1 zmiana)

Oferowane:

  • Umowa o pracę bezpośrednio  z zakładem

  • Wynagrodzenie bazowe plus premia wdrożeniowa

  • Praca w systemie 1 zmianowym --> docelowo system 3 zmianowy

  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie wakacji)

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Praca w nowym parku maszynowym

  • Możliwość rozwoju (fabryka typu greenfield)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Ligota Zabrska
ID: 918026756