2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Ostróda
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik PRODUKCJI / Monter

Wynagrodzenie

4 444,52 - 6 908,72 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dzień dobry, Firma ACTION PRINT Producent reklam oddział OSTRÓDA

poszukuje osób na stanowisko:

  • PRACOWNIK PRODUKCJI

  • ZAKRES ZADAŃ:

  • Produkcja elementów reklamowych

  • Wykonywanie zleceń w oparciu o rysunek techniczny

  • Współpraca z innymi uczestnikami procesu produkcyjnego (kontrola jakości, technologia, planowanie)

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

    WYMAGANIA:

  • Zdolności manualne

  • Odpowiedzialność za wykonywane czynności

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów

  • Duże zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Prawo jazdy kat. B

  • OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia

  • Terminowe wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy i odzież roboczą

    PRACUJEMY W SYSTEMIE-; PONIEDZIAŁEK = PIĄTEK

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 851015264