2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Bieżanów-Prokocim
KZN Bieżanów
Dodane 02 maja 2024

Operator CNC - pomocnik, produkcja - rozjazdy kolejowe i tramwajowe

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

KZN „Bieżanów” Sp. z o.o. – Spółka Matka Grupy KZN Bieżanów

Kim jesteśmy i co robimy? – Sprawdź! Spodoba Ci się!

Naszą specjalizacją jest produkcja rozjazdów – kolejowych i tramwajowych. Projektujemy i budujemy konstrukcje, po których pociągi mogą poruszać się nawet z prędkością 250 km/h! Kiedy następnym razem wsiądziesz do tramwaju czy pociągu, pomyśl o nas – bo łączą nas te same tory.

A może połączy nas coś więcej?

Dołącz do KZN! Pracują z nami między innymi specjaliści odpowiedzialni za technologie, konstrukcje i produkcję; specjaliści administracyjni a także wykwalifikowane zespoły pracowników produkcji (spawacze, ślusarze, montażyści, operatorzy CNC) i inni. Dołącz do nas!

Operator CNC – pomocnik, przemysł ciężki – rozjazdy kolejowe i tramwajowe

Twój zakres obowiązków:

  • wykonujesz obróbkę skrawaniem na maszynach CNC (głównie frezarkach)

  • dobierasz narzędzia, parametry i ustawienia zapewniając prawidłowy przebieg procesu

  • monitorujesz proces obróbki i reagujesz na wszelkie odchylenia od założeń

  • dbasz o stan techniczny obrabiarki i narzędzi

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne o specjalności obróbka skrawaniem

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość podstaw oprogramowania obrabiarek CNC (Sinumerik)

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych

  • samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania obrabiarek CNC (Heidenhain)

  • otwartość na nowe rozwiązania i kreatywność

Oferujemy:

  • możliwość awansu na stanowisko Samodzielnego Operatora CNC

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • pracę w systemie zmianowym (równoważnym) – zmiany po 12h (dzień, noc, 2 dni wolnego)

  • pewne wynagrodzenie do 10-tego dnia każdego miesiąca

  • przejrzysty system wynagradzania (podstawa, nagrody, dodatki)

  • jeżeli pojawią się nadgodziny – każda jest wypłacana (chyba, że wolisz je odebrać w innym terminie – to zawsze Twoja decyzja)

  • dobrej klasy sprzęt i odzież roboczą

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – a w nim: bony lub dodatki finansowe w okresie Świąt, paczki świąteczne, dofinansowanie wakacji dla Ciebie i Twoich dzieci

  • prywatną opiekę medyczną w LUX MED

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

  • Kartę MultiSport

  • automaty z kawą na produkcji (bez opłat)

  • parking dla pracowników

  • eventy pracownicze

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 875730878