2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Komorniki
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator CNC – Tokarz

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

RL CNC jest firmą realizującą usługi związane z produkcją elementów ze stali, aluminium, tworzyw oraz materiałów kolorowych dla różnych gałęzi przemysłu w kraju i zagranicą.

Firma zajmuje się głównie produkcją jednostkową oraz powtarzalną w obszarach obróbki skrawania i spawania, jak i wykończeń powierzchniowych.

Miejsce wykonywania pracy: Głuchowo /k. Komornik, ul. Poznańska 50

Opis stanowiska:

•        obsługa maszyn sterowanych numerycznie,

•        pomiar wykonanych detali przy użyciu narzędzi pomiarowych,

•        wykonywanie detali – produkcja jednostkowa.

Wymagania:

•        doświadczenie w programowaniu i ustawianiu tokarek numerycznych MAZAK - sterowanie Mazatrol

•        bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego

•        umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

•        doświadczenie w zawodzie min. 2 lata,

•        możliwość pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:

•        wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

•        możliwość rozwoju zawodowego

•        bogaty pakiet socjalny

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 746782430