2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Warmińsko-mazurskie
  6. Kontrola jakości - Lubawa
Agata Malinowska
Dodane 17 maja 2024

operator cnc - tokarz / frezer

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukasz stałej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? Szukaj pracy w której docenią twoje doświadczenie i zaangażowanie

Nie czekaj - aplikuj już dzisiaj!

Poszukujemy zmotywowanych kandydatów do zakładu produkcyjnego w Lubawie,

na stanowisko:  operator cnc - frezer/tokarz

Wykorzystaj tą szansę – aplikuj lub zadzwoń już dziś

oferujemy

  • Wynagrodzenie do 9 000 brutto na start
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w stabilnej firmie w rozwijającym się zespole
  • Przyjazne środowisko i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Możliwość zatrudnienia również dla osób bez doświadczenia po kursie/szkole technicznie/zawodowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub ukończone szkolenie w zakresie obsługi wytaczarki CNC
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność obsługi wytaczarek CNC
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (dodatek finansowy co miesiąc)

zadania

  • czytanie i edycja programów obróbkowych wytaczarki CNC
  • znajomość systemów sterowania
  • ustawianie urządzeń sterowanych numerycznie
  • realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • dokonywaniem pomiarów wyprodukowanych elementów
  • nadzór nad prawidłowym działaniem maszyny

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lubawa,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lubawa
ID: 917315079