2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Rzeszów
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator CNC - WSK

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca w WSK, jednej z rzeszowskich firm z branży automotive

Operator CNC

Obowiązki:

  • Obsługa urządzeń sterowanych numerycznie

  • Kontrolowanie przebiegu obróbki poszczególnych materiałów

  • Analizowanie jakości przeprowadzanych obróbek

  • Czyszczenie, konserwacja oraz dbałość o stanowisko pracy

  • Regulowanie oraz programowanie urządzeń służących do obróbki skrawaniem

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs operatora maszyn CNC

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • Umowę o prace od pierwszego dnia pracy

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia, które jest ustalane na pierwszym spotkaniu

  • Stabilność zatrudnienia – umowa bezpośrednio z zakładem

  • Fundusz świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, dofinansowania na święta, zapomogi)

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 772402355