2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielany Wrocławskie
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator CNC - zatrudnienie bez pośredników + 7500 - 9000zł brutto

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Obecnie dla naszego klienta znajdującego się w miejscowości Bielany Wrocławskie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator CNC

Obowiązki:

  • ustawienie i przygotowanie maszyn i urządzeń do wykonywania zadań produkcyjnych,

  • wykonywanie zadań w oparciu o rysunek techniczny,

  • zakładanie narzędzi, wprowadzanie korekt narzędziowych,

  • przegląd wskaźników obrabiarek,

  • dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz jakość produkowanych detali,

  • zapewnienie maksymalnego wykorzystania czasu pracy maszyny.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC,

  • chęć pracy i możliwość dojazdu do zakładu mieszczącego się w Bielanach Wrocławskich,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,

  • umiejętność organizowania pracy własnej na stanowisku.

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z Naszym klientem,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia,

  • system pracy 3-zmianowy od poniedziałku do piątku,

  • dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed,

  • dofinansowanie do karty sportowej Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 703435985