2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Syców
Dodane 19 kwietnia 2024

Operator cuttera/krojczy - PUSZMAN

Lokalizacja

Syców

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Puszman Sp. z o.o poszukuje do pracy na stanowisko operator cuttera/krojczy.

Miejsce pracy: ul. Oleśnicka 2a, 56-500 Syców.

Zakres obowiązków:

  • obsługa lagowarki i cuttera (automatyczne centrum do wykrajania tkanin) na podstawie istniejących już szablonów cyfrowych

  • kompletowanie elementów tkanin, a następnie rozmieszczanie ich w odpowiednich sekcjach

  • praca na podstawie planu produkcyjnego

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnych stanowisku

  • znajomość obsługi komputera

  • sumienność i szczegółowość

  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole

  • wsparcie w rozwoju zawodowym

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez PUSZMAN sp. z o.o. z siedzibą w: Oleśnicka 2A, 56-500 Syców (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Syców,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Syców
ID: 911236681