2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Podgórze
Dodane 02 kwietnia 2024

Оператор веб-чату/Operator czatu internetowego

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Оголошення про роботу: Оператор веб-чату

Ми шукаємо енергійного та цілеспрямованого кандидата на посаду оператора веб-чату до нашої злагодженої команди.

Обов'язки:

  • Надання високоякісної підтримки онлайн та консультацій клієнтам через чат на нашому веб-сайті.

  • Вирішення проблем та запитань клієнтів у ввічливий та професійний спосіб.

Вимоги:

  • Комунікабельність та відповідальність.

  • Здатність швидко знаходити відповіді на запитання клієнтів.

  • Досвід роботи в обслуговуванні клієнтів буде перевагою, але не обов'язковим.

Зарплата: від 6000 злотих на місяць.

Графік роботи: 5/2, 8 годин на день.

Для подачі заявки на оголошення або отримання додаткової інформації, будь ласка, надішліть своє резюме

Ogłoszenie o pracę: Operator czatu internetowego

Poszukujemy energicznego i zdeterminowanego kandydata na stanowisko operatora czatu internetowego do naszego zgranego zespołu.

Obowiązki:

  • Świadczenie wysokiej jakości wsparcia online i konsultacji klientom za pośrednictwem czatu na naszej stronie internetowej.

  • Rozwiązywanie problemów i pytań klientów w sposób uprzejmy i profesjonalny.

Wymagania:

  • Komunikatywność i odpowiedzialność.

  • Umiejętność szybkiego znajdowania odpowiedzi na pytania klientów.

  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Wynagrodzenie: od 6000 złotych miesięcznie.

Grafik pracy: 5/2, 8 godzin dziennie.

Aby aplikować na ogłoszenie lub uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o przesłanie swojego CV

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 908980534