2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 06 kwietnia 2024

чатрайтер / Operator czatu z językiem angielskim PRACA ZDALNA

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Otwieramy nabór na stanowisko operatora czatu- chatwritera

Oткрываем набор на вакансию чат-оператора-чатрайтера.

.Główne obowiązki :

  • anonimowe odpowiadanie na wiadomości w języki angielskim

  • kontrola przesyłanych informacji,

  • prowadzenie social mediów

Wymagania :

  • Znajomość j. angielskiego w piśmie od C1 - Warunek konieczny

  • Znajomość języka polskiego lub rosyjskiego w piśmie od C1 - Warunek konieczny

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Podzielność uwagi i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Komunikatywność i otwartość

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dostęp do komputera i szybkiego internetu

  • Biegła obsługa social mediów, komputera, podstawowych programów

Oferujemy :

  • Elastyczny grafik

  • Umowa zlecenie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia

  • Prace w młodym przyjaznym zespole

Zapraszamy do wysyłania aplikacji

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 908560158