2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Kalisz
Dodane 17 maja 2024

Operator do koparko ładowarki z doświadczeniem

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma WorldBud'all poszukuje doświadczonego operatora koparko-ładowarki do pracy na naszych placach budowy. Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, zapraszamy do aplikowania!

Stanowisko: Operator Koparko-Ładowarki

Miejsce pracy: Kalisz

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na koparko-ładowarce

  • Uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki

  • Znajomość przepisów BHP

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

  • Sumienność i odpowiedzialność

Obowiązki:

  • Obsługa koparko-ładowarki przy wykonywaniu prac ziemnych

  • Dbanie o stan techniczny maszyny oraz jej bieżąca konserwacja

  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz standardów pracy

  • Wykonywanie zadań zleconych przez przełożonych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Jak aplikować:

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu!

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 918855235