2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Tomyśl
Dodane 27 marca 2024

Operator drążacz CNC

Lokalizacja

Nowy Tomyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma TOOLPROJECT POLCYN Sp. z o.o. , z siedzibą w Nowym Tomyślu w województwie Wielkopolskim, poszukuje pracowników na stanowisko:

Ilość miejsc pracy - 1

Opis stanowiska:

- obsługa drążarek i maszyn elektroerozyjnych CNC;

- przygotowywanie maszyn do pracy zgodnie ze specyfikacją techniczną;

- uruchamianie, kontrolowanie przebiegu obróbki oraz zatrzymywanie urządzeń sterowanych numerycznie;

- programowanie maszyn, jak i wprowadzanie korekt dotyczących parametrów obróbki, a także poprawy cech wykonywanego wyrobu;

- pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- stabilne warunki zatrudnienia;

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;

- dostęp do najnowszych technologii;

- pracę w zgranym zespole;

- możliwość rozwoju w zawodzie;

- możliwość przyuczenia do zawodu;

- praca na nowoczesnych narzędziach i maszynach;

- bardzo dobrze wyposażone stanowisko pracy,

- dostęp do niezbędnych materiałów,

- wsparcie doświadczonej kadry.

Oczekujemy:

  • chęci do pracy, odpowiedzialności i rzetelności przy wykonywaniu zadań;

  • doświadczenia w obsłudze maszyn;

  • doświadczenia w dziedzinie obróbki metali;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • mile widziani kandydaci z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o składanie CV poprzez platformę OLX.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie TOOLPROJECT POLCYN Sp.z o.o. w Nowym Tomyślu; Glinno 189B.

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – office(małpa)toolpp.pl,

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych w oparciu o przepisy prawa jest obligatoryjne , a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób w formie profilowania. Podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami

Osoby zgłaszające chęć uczestnictwa w rekrutacji zobowiązani są do załączenia poniższych informacji:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej* / i przyszłych* rekrutacji

*niepotrzebne skreślić

Lokalizacja

Nowy Tomyśl,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowy Tomyśl
ID: 501387523