2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Jaktorów
Dodane 16 kwietnia 2024

Operator Ekstrudera

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jaktorów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPERATOR EKSTRUDERA (WYTŁACZARKI)

Twój zakres obowiązków :

  • Obsługa maszyn i urządzeń, głównie wytłaczarek do przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Przygotowanie, uruchamianie, prowadzenie procesów technologicznych zgodnie ze standardami pracy, korygowanie parametrów produkcyjnych

  • Ustawianie, przezbrajanie stanowisk produkcyjnych (maszyny, urządzenia i oprzyrządowanie)

  • Kontrola i wyjaśnianie rozbieżności

  • Dbanie o stan techniczny i prawidłowe użytkowanie maszyn i urządzeń

  • Kontrola jakościowa produkowanych detali

Lokalizacja

Jaktorów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jaktorów
ID: 904684029