2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Świebodzice
Dodane 20 maja 2024

operator ekstrudera w CAST S.A

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świebodzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Główne obowiązki na tym stanowisku to:

  • obsługa automatycznej linii do produkcji folii

  • ustawienie maszyn według parametrów technicznych zgodnie ze zleceniem dostarczonym przez technologa

  • dbałość o stan techniczny maszyny, regularne sprawdzanie elementów podlegających czyszczeniu bądź wymianie (np. filtry), urządzeń pomocniczych oraz narzędzi używanych podczas pracy

  • stała współpraca z pakowaczem, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania automatycznej linii do produkcji folii

  • niezwłoczne zgłaszanie usterek bądź awarii przełożonemu

  • obsługa wciągarki elektrycznej

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 12 godzinnym, 4 brygadowym

  • min. wykształcenia zawodowego

  • uprawnienia na wciągniki i wciągarki sterowane z poziomu roboczego, hakowe ogólnego przeznaczenia

  • mile widziane osoby z uprawnieniami SEP do 1 kV

  • mile widziane ukończone szkolenia z obsługi windy oraz wózka samojezdnego

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • zaangażowania, dokładności oraz wysokiej dyscypliny pracy

  • umiejętności pracy zespołowej, komunikatywności

  • samodzielności w podejmowaniu decyzji

  • przestrzegania przepisów BHP

  • prawo jazdy kat. B

Ważne są dla nas długofalowe relacje. Dlatego od nas otrzymujesz:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole

  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji

  • umowę o pracę (podstawa + premia akordowa)

  • nagrody jubileuszowe

  • programy motywacyjne: program poleceń do pracy

  • zwrot kosztów dojazdu

  • obiady

  • karta medyczna

  • karta multisport

  • świadczenie bożonarodzeniowe

  • najwyższe standardy bezpieczeństwa

Lokalizacja

Świebodzice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świebodzice
ID: 918006642