2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Kolbuszowa
Dodane 09 kwietnia 2024

Operator folii/ Pomocnik operatora folii

Wynagrodzenie

4 700 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kolbuszowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Newborn Plastic Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Pomocnik operatora/ Operator folii

Obowiązki

  • Obsługa wytłaczarek do produkcji folii

  • Przygotowywanie maszyn do pracy i dbałość o ich poprawne funkcjonowanie

  • Wykrywanie i zgłaszanie usterek w maszynie

  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonanych zadań

  • Realizacja zleceń produkcyjnych według ustalonego planu

  • Rozliczanie wykonanej produkcji

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

  • Kontrola jakości produktu końcowego.

Oczekiwania:

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych

  • skrupulatność

  • umiejętność pracy w zespole

  • dbanie o czystość w miejscu pracy

  • inicjatywa i odwaga w zgłaszaniu pomysłów usprawniających pracę

  • gotowość do pracy zmianowej

  • mile widziane uprawnienia UDT

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat na umowę o prace

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 4742-4942 zł + premie tonażowe 400- 1300 zł netto, premia frekwencyjna 400 zł netto

  • Pracę w systemie zmianowym

  • Pracę w rozwijającej się firmie

  • Wewnętrzy program szkoleń stanowiskowych pod okiem doświadczonych pracowników

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesłania CV.

Lokalizacja

Kolbuszowa,

Podkarpackie

Podkarpackie, Kolbuszowa
ID: 620283832